Een gouden trio vult hier de winkel, wat een team! Rika is al jaren een vast gezicht in de zaak en zorgt met haar stralende verschijning steeds voor een warm en hartelijk onthaal. Met haar jarenlange ervaring weet zij voor elke klant het juiste montuur uit te kiezen. Met haar creativiteit tovert zij iedere keer opnieuw de meest tot de verbeelding sprekende etalages uit haar hoed. Ze kent alle kneepjes van het vak en geen enkele montage is haar te moeilijk. Rika staat voor precisiewerk met hart en ziel. Haar roots liggen in Evergem waar ze nu nog steeds woont. Je kan haar in de winkel vinden op dinsdag, vrijdag en zaterdag.
Contactgegevens
Hoeksken 66
9940 Evergem
E. evergem@optiektalpa.be,
T. 09 253 92 90
Openingsuren
Dinsdag : 9u - 12u30 & 13u30 - 18u
Woensdag : 9u - 12u30 & 13u30 - 18u
Donderdag : 9u - 12u30 & 13u30 - 18u
Vrijdag : 9u - 12u30 & 13u30 - 18u
Zaterdag : 10u - 17u doorlopend open
Zon- en maandag : gesloten
Gülay is onze specialiste in optometrie. Zij gaat tot het uiterste om toch maar tot de juiste en meest exacte oplossing te komen. Van heinde en ver komen klanten tot bij haar voor haar alom prezen vakkennis, nauwkeurigheid en precisie. Als jongste van het trio is zij natuurlijk ook een toonbeeld van stijl en ze volgt de nieuwste trends op de voet. Haar thuisbasis is Gent. Gülay is van dinsdag t.e.m. zaterdag in de zaak te vinden.
Jan is een echte vakman met kennis en ervaring. Dankzij zijn rustige en vriendelijke houding voelt elke klant zich meteen thuis. Hij adviseert, herstelt en verkoopt met de gedachte in het achterhoofd dat enkel het beste goed genoeg is voor zijn klant. Ook administratief is hij de drijvende kracht achter het trio. Kwaliteit, degelijkheid en vakkennis draagt hij hoog in het vaandel. Met Gistel als bakermat, komt Jan van net iets verder. Hij is iedere voormiddag aanwezig en op woensdag en donderdag tref je hem zelfs een hele dag aan in de winkel.
Net buiten het bruisende Gent ligt het iets landelijkere Evergem waar Mr. Van Bossele zich in 1966 als enige in de wijde omgeving vestigde als opticien-optometrist. In het eerste jaar huurde hij een pand, maar kort daarna heeft hij zijn eigen winkel geopend op het Hoeksken. In 1981 kreeg hij de kans om een nieuwbouw te zetten op de plaats van een oude pastorij. Hij koos voor een toch wel gedurfde stijl omdat hij iets opvallends en moderns wou. Iets wat ongezien was in die tijd, zodat iedereen het onmiddellijk zou herkennen. Enkele jaren geleden is de zaak dan overgenomen en tot Optiek Talpa omgetoverd. Tot op de dag van vandaag vind je er nog altijd de unieke stijl terug die er toen met hart en ziel werd ingestoken.